PostHeaderIcon ZEYD ŞOTO VE SALAVAT İLAHİSİ

zeyd sotonun ikinci klibi video ZEYD ŞOTO VE SALAVAT İLAHİSİ

Canlarım Hayırlı Cumalar. Rabbim hayırlara vesile olacak güzel bir cuma geçirmemizi nasip eylesin. Evet yine güzel bir ilahi ile Zey Şoto bizlerle. Bu Kez “Salavat “diyor sanatçımız. Videosunu çok zor buldum umarım açılır. Daha çok Geçen hafta yayınladığım “Kalbe Ziyaret” videosu var heryerde. Ama yorumcu kardeşlerim bu ilahiyi bu bekliyorlar bugün. Hepsine armağan ediyorum bu güzelliği ve Rabbim bizi efendimizin yolundan ayırmasın.Amin diyorum.

4 Yorum “ZEYD ŞOTO VE SALAVAT İLAHİSİ”

 • derya says:

  Ey İnsan

  İçimde büyüttügüm tüm çiçekleri

  Sana adıyorum

  Itırları, yaseminleri, menekşeleri

  Lale bana kalsın

  Kapına çiçeklerin karalıs sunmaktan

  Utanıyorum

  Dua çıkmayan göge sevdalar çıkar mıymış

  Bülbülünü kaybetmiş bu evrensel bahçede

  Dikenler bile bir hoş gayrı gül kokar mıymış?
  (ablacım çok güzel fakat bende açılmıyor bu ilahi ama daha önceden dinlediğim için biliyorum teşekkürler ediyorum sana ablam bu arada ablam medine haftaya dönecekmş çok özledim kardeşim seni dört gözle bekliyorum canımın içi seni)

 • Yumak Sepeti says:

  Aaaa, üzüldüm deryacım,youtube den aldım ya ondandır. olsun. en azından biliyormuşsun ya .Medinenin dönmesine de çok sevindim DERYACIM.onsuz bir yanımız eksik kalmıştı. Hepiniz benim için çok değerlisiniz. Hepinizi çok seviyorum.

 • medine says:

  bu sözleri duymak beni çok duygulandırıyor,sizinde varlıgınız bana güç katıyor inanın hele bu güzellikleri gördükçe dahada mutlu oluyorum evt bendede açılmıyor ama netten dinledim güzel ama bana sanki sami yusufu andırdı..bunu söyleme kten hiç bıkmıyacam sizleri çok seviyorum ALLAHA EMANET OLUN

 • Yumak Sepeti says:

  Hmmm Youtube açmıyor,sorunu anladım. Canım Medinecim Ben de seni çok çok çok seviyorum.Güzel kardeşim. İyiki varsın.Rabbime emanet….

Yorum Yaz

Arşivler
Giriş